Представники ОДУВС завітали до підрозділу Департаменту муніципальної безпеки Одеської міської ради – «Муніципальна охорона»

????????????????????????????????????21-23 листопада представники робочої групи з профорієнтаційної роботи, а саме: проректор Одеського державного університету внутрішніх справ Андрій Холостенко, декан факультету № 2 ННІЗДН  Сергій Деревянкін, координатор робочої групи з профорієнтаційної роботи Оксана Юрочко – під час ранкових інструктажів провели робочі зустрічі з особовим складом структурного підрозділу Департаменту муніципальної безпеки Одеської міської ради – «Муніципальна охорона».

Серед обговорюваних питань: перспективи здобуття вищої освіти в університеті.

Захід відбувся за сприяння директора Департаменту Віктора Кузнєцова.

????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????