Представники ОДУВС завітали до Одеського автомобільно-дорожнього коледжу Одеського національного політехнічного університету

????????????????????????????????????????????????????????????????????????29 березня проректор Одеського державного університету внутрішніх справ полковник поліції Андрій Холостенко, декан факультету № 2 ННІЗДН Сергій Деревянкін та координатор робочої групи з профорієнтаційної роботи Оксана Юрочко провели робочу зустріч зі студентами Одеського автомобільно-дорожнього коледжу Одеського національного політехнічного університету.

Під час зустрічі представники вишу детально розповіли про Одеський державний університет внутрішніх справ – заклад вищої освіти зі специфічними умовами навчання, правила та умови вступу до університету у 2019 році.

Разом з цим, студентам надали всі необхідні профорієнтаційні матеріали та номери телефонів для зв’язку, запросили на Дні відкритих дверей, щоб особисто ознайомитись з університетом.

????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????