Представники ОДУВС завітали до батальйону поліції охорони № 2 Управління поліції охорони в Одеській області

????????????????????????????????????15 листопада представники робочої групи з профорієнтаційної роботи, а саме: проректор Одеського державного університету внутрішніх справ Андрій Холостенко, декан факультету № 1 ННІЗДН Анатолій Аносєнков, декан факультету № 2 ННІЗДН Сергій Деревянкін та координатор робочої групи з профорієнтаційної роботи Оксана Юрочко провели робочу зустріч з особовим складом батальйону поліції охорони № 2 Управління поліції охорони в Одеській області.

Присутнім були доведені умови вступу до університету, особливості здобуття вищої освіти за державним замовленням та за контрактом.

Зустріч відбулася за сприяння командира батальйону № 2 капітана поліції Сергія Тєлятнікова та безпосередньо заступника командира батальйону № 2 старшого лейтенанта поліції Дмитра Богомарова.

????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????