Представники ОДУВС взяли участь в урочистостях з нагоди Дня Незалежності України

Сьогодні, 23 серпня, в Одеському національному академічному театрі опери та балету відбулись урочисті заходи з нагоди відзначення 26-ї річниці Незалежності України, у яких взяли участь керівництво та курсанти Одеського державного університету внутрішніх справ.

imgbigЦеремонія розпочалася з Державного Гімну України. Після цього присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять про тих, хто віддав життя в боротьбі за суверенітет країни.

img_9492Далі кілька десятків людей отримали відзнаки та грамоти від Президента України, Кабінету міністрів, Верховної Ради України, облдержадміністрації та обласної ради, а деяким присвоїли почесні звання. Серед нагороджених – учасники АТО, вчителі, лікарі, працівники агропромислового сектору, діячі культури тощо.

Після урочистої церемонії відбувся святковий концерт.

Слід відмітити, що відвідування курсантами Одеського державного університету внутрішніх справ подібних заходів сприяє їх національно-патріотичному вихованню, яке є невід’ємною складовою професійного становлення майбутніх правоохоронців.