Представники ОДУВС взяли участь в урочистих заходах з нагоди Дня Соборності України

22 січня в Одеському національному академічному театрі опери та балету відбулись урочисті заходи з нагоди Дня Соборності України, у яких взяли участь керівництво та курсанти Одеського державного університету внутрішніх справ.

img_2502img_2511На святкуванні були присутні керівники обласної та міської влади, а також проректор університету полковник поліції Олександр Поліщук.

Під час урочистостей відбулось вручення державних нагород діячам культури і мистецтва, а також тим, хто вніс вагомий вклад в розвиток медицини, економіки, науки і обороноздатності регіону, та святковий концерт, присвячений Дню Соборності України.

img_2532img_2563Тож, відвідування подібних заходів сприяє національно-патріотичному вихованню курсантів Одеського державного університету внутрішніх справ, утвердженню любові до Батьківщини, духовності, моральності, шанобливого ставлення до національних надбань Українського народу, наслідуванню найкращих прикладів мужності та звитяги борців за свободу та незалежність України як з історичного минулого, так і захисників, які сьогодні відстоюють суверенітет та територіальну цілісність держави.

img_2604img_2605Слід відмітити, що День Соборності України – свято, що відзначається щороку 22 січня в день проголошення Акту возз’єднання Української Народної Республіки й Західно-Української Народної Республіки, що відбулося 1919 року.

Отже, щороку 22 січня весь український народ із вдячністю згадує тих героїв, які боролися за об’єднання всіх національно-демократичних сил українства, хто словом і ділом намагалися відродити незалежну Соборну українську державу.

img_2517 img_2526 img_2529  img_2542 img_2549 img_2560 img_2569 img_2583   img_2609