Представники ОДУВС взяли участь у роботі зимової академії університета Вісмара

1Сьогодні розпочала свою роботу зимова академія університета Вісмара, до участі в якій долучилися представники Одеського державного університету внутрішніх справ за запрошенням Університету прикладних наук, технологій, бізнесу і дизайну. Захід  триватиме до 1 березня.

До складу делегації від ОДУВС увійшли: підполковник поліції Ганна Тетерятник, завідувач кафедри кримінального процесу; Оксана Гритенко, завідувач кафедри кримінального права та кримінології; Сергій Єгоров, завідувач кафедри оперативно-розшукової діяльності.

photo5357322440600038578Представники нашого університету візьмуть участь в в урочистому заході на честь 10-ї річниці Східного інституту Вісмара та науковій конференції з розвитку права у пострадянських державах, які відбудуться на базі Університету Вісмар.

Метою вірядження є налагодження академічних та наукових зв’язків з навчальними закладами Європейського Союзу, проведення переговорів щодо напрямків подальшого співробітництва, обмін досвідом з іноземними колегами, ознайомлення з новітніми підходами, враховуючи особливості національного права сторін, а також спільна розробка нового змісту і нових форм викладання.

photo5357322440600038290Перший день зимової академії був відкритий вступним словом Дмитра Олейника, професора Східного інституту Університета Вісмара, який привітав учасників заходу та побажав їм успіхів, а також виразив надію на подальше плідне співробітництво.

Крім цього, представники ОДУВС прослухали вступний курс за темою: «Метод вирішення судових справ на прикладі міжнародного цивільного права», який був прочитаний професором Андреасом Штайнінгером.

Зустріч пройшла в дружній та позитивній атмосфері, що надихає на подальшу плідну співпрацю.