• Українська
  • English
×

Представники ОДУВС взяли участь у Чемпіонаті України з універсального бою

Нещодавно в м. Чернівці відбувся Чемпіонат України з універсального бою серед юнаків та дорослих, у якому взяли участь спортсмени Одеського державного університету внутрішніх справ.

На чемпіонат з’їхались представники зі всієї України, аби позмагатись за першість та вибороти призові місця.

Змагання проходили серед чоловіків та жінок, юніорів та юніорок у розділах “класика” та “лайт”.

Тож, у віковій категорії 18-20 років юніори та юніорки (лайт):

у ваговій категорії 55 кг: курсант 3-го курсу факультету № 3 рядовий поліції Ганна Сімонова посіла 1-ше місце;

у ваговій категорії 70 кг: курсант 2-го курсу факультету № 3 рядовий поліції Олександр Гончаров посів 1-ше місце; курсант 1-го курсу факультету № 3 рядовий поліції Микола Граб посів 2-ге місце;

у ваговій категорії 75 кг: курсант 2-го курсу факультету № 3 рядовий поліції Віталій Чебанов посів 2-ге місце;

у ваговій категорії 85 кг: курсант 1-го курсу факультету № 1 рядовий поліції Олег Легін посів 2-ге місце.

0-02-05-e03bc30e6e90121d4c58c91d8e9f42abdf0a88f54d994b3d72310f3de8e06804_fullУ віковій категорії 18-20 років юніори та юніорки (класика):

у ваговій категорії 55 кг: курсант 3-го курсу факультету № 3 рядовий поліції Ганна Сімонова посіла 2-ге місце;

у ваговій категорії 70 кг: курсант 1-го курсу факультету № 3 Микола Граб посів 1-ше місце;

у ваговій категорії 85 кг: курсант 1-го курсу факультету № 1 Олег Легін посів 1-ше місце.

У категорії чоловіки (лайт):

у ваговій категорії 70 кг: курсант 2-го курсу факультету № 3 Олександр Гончаров посів 1-ше місце;

у ваговій категорії понад 95 кг: викладач кафедри спеціальної фізичної підготовки ОДУВС лейтенант поліції Станіслав Кузнєцов посів 1-ше місце.

Тож для наших спортсменів такі змагання є не лише шляхом до перемог, але й розвитком індивідуальності та підвищенням самооцінки.