Представники ОДУВС вшанували пам’ять загиблих під час ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС

img_969926 квітня в пам’ять про подвиг учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС та з нагоди 33-ї річниці Чорнобильської катастрофи керівництво та курсанти Одеського державного університету внутрішніх справ взяли участь у мітингу-реквіємі з покладанням квітів до пам’ятника одеситам-чорнобильцям на Олександрівському проспекті.

img_9747У заході взяли участь представники обласної та міської влади, учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС та члени їхніх сімей, громадськість.

Усі присутні вшанували хвилиною мовчання справжніх героїв, img_9693хто без докори совісті і сумнівів пішов на вірне протистояння невидимому ворогу заради своїх дітей та майбутнього покоління.

Ці роковини – привід нагадати суспільству про жахливі наслідки катастрофи минулого сторіччя, про героїчний подвиг тих, хто ціною свого життя і здоров’я рятували людство від наслідків Чорнобильської аварії.

Нагадаємо, що ця катастрофа вважається найбільшою за всю історію ядерної енергетики, як за кількістю загиблих і потерпілих від її наслідків людей, так і за економічним збитком.

img_9690    img_9755img_9703 img_9758 img_9769img_9759 img_9768img_9760 img_9766   img_9771 img_9774 img_9775