Представники ОДУВС вшанували пам’ять загиблих під час ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС — ОДУВС

img_4470img_449726 квітня 2018 року в пам’ять про подвиг учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС та з нагоди 32-ї річниці Чорнобильської катастрофи  керівництво та курсанти Одеського державного університету внутрішніх справ  взяли участь у мітингу-реквіємі з покладанням квітів до пам’ятника одеситам-чорнобильцям на Олександрівському проспекті.

У заході взяли участь представники обласної та міської влади, учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС та члени їхніх сімей, громадськість.

img_4510img_4513Усі присутні, хто взяв участь у мітингу, вшанували хвилиною мовчання справжніх героїв, хто без докори совісті і сумнівів пішов на вірне протистояння невидимому ворогу заради своїх дітей та майбутнього покоління.

Ці роковини – привід нагадати суспільству про жахливі наслідки катастрофи минулого сторіччя, про героїчний подвиг тих, хто ціною свого життя і здоров’я рятували людство від наслідків Чорнобильської аварії.

Нагадаємо, що ця катастрофа вважається найбільшою за всю історію ядерної енергетики, як за кількістю загиблих і потерпілих від її наслідків людей, так і за економічним збитком.

img_4527  img_4534img_4507