Проректор університету відвідав Херсонський факультет

23 січня проректором державного університету Павлом Берназом спільно з начальником навчально-методичного відділу полковником поліції Олександром Сіфоровим та завідувачем відділення методичного забезпечення навчального процесу навчально-методичного відділу підполковником поліції Віктором Грішиним було відвідано Херсонський факультет університету, де проведено зустріч із керівництвом та науково-педагогічними працівниками факультету.

photo_2020-01-24_15-33-51Під час зустрічі обговорювались питання щодо змін в Законі України «Про вищу освіту», впровадження методичних рекомендацій Департаменту персоналу, організації освітньої та наукової діяльності МВС України щодо порядку створення та організації роботи екзаменаційної комісії для проведення атестації курсантів університету у 2020 році.

Обговорювалися види і результати професійної діяльності науково-педагогічних працівників за спеціальністю, яка застосовується до визнання кваліфікації, відповідної спеціальності згідно з пунктом 30 Постанови КМУ від 30.12.2015 № 1187 «Про затвердження Ліцензійних умов провадження освітньої діяльності», змін в Постанову КМУ України від 21.08.2019 № 800 «Деякі питання підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників», до речі,  поділились досвідом, який було набуто під час проходження університетом процедури акредитації освітньої (професійної) програми: «Кримінальний аналіз» за спеціальністю 124 «Системний аналіз» Національним агентством із забезпечення якості вищої освіти.photo_2020-01-24_15-33-41

З метою налагодження партнерських відносин та покращення співпраці, проректором державного університету Павлом Берназом було проведено зустріч із заступником начальника ГУНП в Херсонській області підполковником поліції Бакланом О.А., під час якої обговорили питання проходження курсантами університету практики та стажування.

Не залишили поза увагою й питання щодо залучення в подальшому практичних працівників під час проведення бінарних занять із здобувачами вищої освіти Херсонського факультету та залучення до проведення занять із працівниками Національної поліції науково-педагогічних працівників на базі ГУНП в Херсонській області.