Ветеран ОДУВС відсвяткував своє 70-річчя

Вчора, 1 жовтня, колишній начальник факультету підготовки фахівців для підрозділів транспортної міліції Коротенко Сергій Олексійович відзначив свій ювілей – 70 річчя від дня народження.

img_3252-kopiyaimg_3253-kopiyaЗ цієї нагоди керівництво Одеського державного університету внутрішніх справ спільно з представником ветеранської організації вишу Юрієм Ткачем урочисто привітали його з цим святом.

Ювіляру побажали довгих років життя, міцного здоров’я, родинного затишку й благополуччя. Подякували за професіоналізм, безмежну відданість справі, працьовитість і наполегливість у досягненні поставлених цілей.

У свою чергу Сергій Олексійович висловив сердечну подяку керівництву і ветеранській організації університету, колегам і друзям за підтримку та проявлену увагу.