Представники ОДУВС привітали ветерана напередодні Дня Перемоги

photo5308001364045049226Сьогодні, 08 травня, напередодні Дня перемоги, представники Одеського державного університету внутрішніх справ завітали до ветерана Другої світової війни та органів внутрішніх справ – Гранковського Івана Івановича.

Полковник міліції у відставці Іван Гранковський все своє життя присвятив служінню українському народові, брав участь у війні 1941-1945 рр. та був визнаний учасником бойових дій. Після закінчення війни він понад 25 років служив в органах внутрішніх справ, з яких 10 років працював в Одеській спеціальній середній школі міліції МВС на посаді заступника начальника школи зі стройової частини.

Після виходу на пенсію Іван Гранковський бере активну участь у вихованні курсантів та покращенні експозицій музею історії університету, проводить зустрічі з працівниками, курсантами та студентами вишу, здійснює їх патріотичне виховання.

Від душі вітаємо Івана Івановича зі святом Перемоги. Бажаємо мирного неба, міцного здоров’я, оптимізму, добробуту і благополуччя!