Представники ОДУВС презентували професію поліцейського школярам м. Білгород-Дністровського

09 квітня творчі колективи Одеського державного університету внутрішніх справ взяли участь у профорієнтаційному заході «Акція-Випускник», який проводився Білгород-Дністровським центром зайнятості для учнів 8-11 класів загальноосвітніх шкіл м. Білгород-Дністровського та Білгород-Дністровського району Одеської області.

????????????????????????????????????????????????????????????????????????Захід відбувся в місцевому центрі культури та дозвілля, де були присутні біля 500 школярів.

Учням було доведено умови вступу до університету в 2019 році, можливості працевлаштування після закінчення навчання.

Також школярам було представлено виступи чоловічого та жіночого складу вокального колективу вишу «Крок до зірок» та команди КВК «Курортна зона».

В межах акції було проведено профорієнтаційну виставку, на якій курсанти університету ознайомили всіх бажаючих зі складовими криміналістичної валізи та продемонстрували роботу зі слідами на прикладі дактилоскопії. По завершенню заходу школярам було вручено профорієнтаційну продукцію ОДУВС.

????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????