Представники ОДУВС інформують учнівську молодь з питань безпечного інтернету

04 лютого, в рамках відзначення Дня безпечного Інтернету, викладачем кафедри спеціальної фізичної підготовки ОДУВС Тетяною Мох та фахівцем факультету № 1 підполковником поліції Володимиром Богачем з учнями Одеської загальноосвітньої школи № 52 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області було проведено заняття виховного та інформаційного характеру за темою:???????????????????????????????????????????????????????????????????????? «Правила безпечної поведінки дітей в Інтернеті». Активну участь в організації зазначеного заходу взяла завуч з виховної роботи Людмила Митрофанова.

Заняття проводились з учнями 5-го, 9-го та 10-го класів. Під час зустрічі було представлено відеопрезентацію з інформацією щодо правил поведінки дітей в Інтернеті, яку підготував завідувач кафедри кібербезпеки та інформаційного забезпечення ОДУВС кандидат юридичних наук майор поліції Карен Ісмайлов.

????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????