• Українська
  • English
×

Представники кафедри тактико-спеціальної, вогневої та фізичної підготовки завітали до учнівської молоді

29 січня представники кафедри тактико-спеціальної, вогневої та фізичної підготовки ОДУВС: доцент кафедри Вячеслав Ташматов, викладачі кафедри Андрій Бурангулов та Олена Дьорова спільно з інспекторами ювенальної поліції Чорноморського ВП Овідіопольського ВП ГУНП в Одеській області старшим лейтенантом поліції Кариною Кучеренко, старшим лейтенантом поліції Іриною Тітієвською і студенткою 2-го курсу Кариною Масловою зустрілися зі школярами випускних класів Чорноморської загальноосвітньої школи № 4.96d03e31-721f-4ab5-981c-905cc16f6bd79963c71e-9963-4109-b635-067a675d5e2b

Поліцейські практичних підрозділів розповіли учням, які завдання виконують та які функції покладаються на правоохоронні органи. Після чого викладачі кафедри довели до відома присутніх інформацію про умови вступу до університету. Також гості продемонстрували школярам зброю та захисне спорядження, що знаходиться на озброєнні Національної поліції України.

Учні із зацікавленістю слухали та ставили запитання, адже щоразу, проводячи профорієнтаційні заходи, представники кафедри намагаються якнайкраще улаштувати знайомство з діяльністю університету.