Участь представників Херсонського факультету у засіданні конференції ХОО ФСТ «ДИНАМО» України

14 листопада в актовій залі ГУНП в Херсонській області відбулася позачергова звітно-виборча конференція громадської організації «ХОО ФСТ «Динамо» України». В роботі брали участь представники біля 30 колективів фізичної культури регіону.

Херсонський факультет представляли делегати: проректор державного університету − декан Херсонського факультету Олексій Соловей, завідувач кафедри спеціальної фізичної та вогневої підготовки Тарас Вайда і старший викладач цієї ж кафедри майор поліції Олександр Каменщик.

03-zobrazhennya_viber_2019-11-14_12-35-17Згідно порядку денного роботи конференції було заслухано звіт першого заступника голови ГО ХОО «ФСТ «Динамо» України про проведені спортивні змагання, кращі спортивні досягнення та результати фінансово-господарської діяльності організації; обрано голову та оновлено склад цієї організації. Варто зазначити, що до складу президії обласного осередку спортивного товариства увійшов і керівник Херсонського факультету Олексій Соловей.

Також приємно відзначити, що за підсумками проведення спортивних змагань «Динаміади-2019» наш навчальний заклад посів друге призове місце серед КФК правоохоронних органів регіону. Кубок та грамоту вручено проректору державного університету − декану Херсонського факультету Олексію Солов’ю.

Вітаємо з цим досягненням всіх спортсменів нашого ЗВО, котрі успішно виступали за навчальний заклад та відстоювали його честь у спортивній боротьбі з іншими підрозділами правоохоронних органів регіону.

Тарас Вайда, Херсонський факультет

02-zobrazhennya_viber_2019-11-14_12-14-24  04-zobrazhennya_viber_2019-11-14_12-35-18 05-zobrazhennya_viber_2019-11-14_12-35-40