ПРЕДСТАВНИКИ ХЕРСОНСЬКОГО ФАКУЛЬТЕТУ СТАЛИ ПЕРЕМОЖЦЯМИ ВІДКРИТОЇ ПЕРШОСТІ ГО ХОО ФСТ «ДИНАМО» УКРАЇНИ З ШАШОК СЕРЕД КФК СИЛОВИХ СТРУКТУР ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Кінець року багатий на спортивні змагання серед силових структур Херсонської області, які проводить ГО Херсонська обласна організація ФСТ «Динамо» України.

01-img_20181205_1228085 грудня в м. Херсоні на базі місцевої дитячо-юнацької спортивної школи з шахів і шашок Херсонської міської ради відбулася відкрита першість з шашок серед колективів фізичної культури за програмою ГО ХОО ФСТ «Динамо» України. В цих змаганнях традиційно брала участь й збірна команда Херсонського факультету ОДУВС.

03-img_20181205_134236Відповідно до положення про змагання, до складу команди входило два учасника, які представляли свій підрозділ (заклад). Від Херсонського факультету в цих обласних змаганнях виступали студент першого курсу Ілля Большаков та завідувач кафедри спеціальної фізичної та вогневої підготовки Тарас Вайда.

05-gramota-bolshakov_1-mistseУсього в турнірі брало участь 12 команд: Херсонський факультет ОДУВС, Азово-Чорноморське регіональне управління поліції, Управління патрульної поліції в м. Херсоні Департаменту патрульної поліції Національної поліції України, Херсонський науково-дослідний експертно-криміналістичний центр МВС України, Управління поліції охорони в м. Херсоні Департаменту поліції охорони, Головне управління Національної поліції в Херсонській області та три його підрозділи: Бериславський та  Херсонський відділи поліції, оркестр  ГУНП в Херсонській області, а також Херсонська виправна колонія № 61, обласні підрозділи Державної служби з надзвичайних ситуацій та прокуратури.

06-gramota-vajda-1-mistseЗмагання проводилися за швейцарською системою у 7 турів, згідно з вимогами  Правил гри в шашки в Україні (2010), контроль часу − 10 хв. на одну партію. В цілому, за результатами напруженої боротьби команда Херсонського факультету посіла 1-е командне місце, друге вибороли поліцейські Управління патрульної поліції, і третє здобули представники прокуратури.

Також студент першого курсу Ілля Большаков посів 2-е місце в особистому заліку.

Команда-переможець обласних спортивних змагань з шашок − Херсонський факультет ОДУВС − нагороджена оргкомітетом турніру − першим заступником ГО ХОО ФСТ «Динамо» України Русланом Русалем − дипломом, кубком та цінним подарунком (настільний набір для гри в шашки, шахи та нарди), а представники факультету: І. Большаков та Т. Вайда − медалями та грамотами.

07-diplom-hf_1-mistseЗа 2-е місце в особистій першості був відзначений студент І. Большаков, який за проявлену спортивну майстерність та продемонстровану результативність у всіх іграх нагороджений окремо кубком та медаллю.

Керівник навчального підрозділу ОДУВС − проректор державного університету − декан Херсонського факультету Олексій Соловей привітав спортсменів з черговою перемогою та в урочистій обстановці перед вишикуваним перемінним складом навчальних курсів вручив завойовані нагороди.

Варто зазначити, що у цьогорічних змаганнях з шашок першокурсник нашого факультету Ілля Большаков вперше посів призове місце. Також він захоплюється грою в шахи та готується відстоювати честь свого навчального закладу в наступних турнірах з цього виду спорту.

Вітаємо нашу команду Херсонського факультету з шашок з успішним виступом та побажаємо їм чергових спортивних здобутків.

У другій половині грудня плануються також змагання з волейболу серед команд силових структур, тож і ставлення до тренувань членів спортивної секції повинне бути належне.

Херсонський факультет