Представники Херсонського факультету працювали у складі журі ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України

У м. Херсоні відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів МАН України, який був проведений комунальним закладом «Мала Академія наук» учнівської молоді Херсонської обласної ради за підтримки провідних закладів вищої освіти Херсонської області. Таку форму позашкільної навчальної роботи спрямовано на пошук, підтримку та розвиток талановитої молоді загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів Херсонщини.

23Відповідно до наказу Департаменту освіти, науки та молоді Херсонської обласної державної адміністрації від 23 січня 2019 року № 12 «Про проведення ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України у 2018/19 навчальному році» було утворено Оргкомітет та склад журі секцій.

14 лютого 2019 року у місті Херсоні відбувся фінальний етап конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт, в якому взяли участь в якості членів журі представники Херсонського факультету ОДУВС.

Завідувач кафедри професійних та спеціальних дисциплін Херсонського факультету ОДУВС к.ю.н., професор полковник поліції Андрій Беніцький брав участь в роботі секції «Правознавство» відділення філософії та суспільствознавства, а також в роботі секції «Кримсько-татарська гуманітаристика».

14Професор кафедри професійних та спеціальних дисциплін Херсонського факультету ОДУВС к.т.н., доцент Роман Бараненко брав участь у роботі журі конкурсу-захисту робіт за секціями «Інтернет-технології та WEB-дизайн», мультимедійних систем, навчальних та ігрових програм відділення «Комп’ютерні науки».

Члени журі рецензували та оцінювали науково-дослідні роботи учнів – членів міських/районних філій, наукових товариств, закладів обласного підпорядкування Херсонського територіального відділення МАН України. Переможці конкурсу представлятимуть Херсонську область на ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів МАН України, який відбудеться у м. Києві. Призерів конкурсу, які посіли другі та треті місця, було відзначено заохочуваннями.