Представник ОДУВС зустрівся зі студентами Економіко-правового коледжу м. Білгород-Дністровський

img-843c939db1dfca4a7db30a4f83162b7b-vПрофесор кафедри адміністративного права та адміністративного процесу Олег Коропатов провів профорієнтаційну роботу щодо вступу до Одеського державного університету внутрішніх справ із студентами Економіко-правового коледжу м. Білгород-Дністровський.

Головною метою зустрічі стало роз’яснення студентам сутності повної вищої освіти, значимості та престижності юридичної професії на сучасному етапі розвитку української держави.

У ході спілкування з вихованцями цього закладу Олег Коропатов ознайомив усіх присутніх з історією нашого вишу, його структурою, проінформував про існуючі в університеті спеціальності, розповів студентам про умови вступу та навчання, а також відповів на поставлені запитання.