Представник ОДУВС завітав до Вінницького вищого професійного училища

prrporo08 січня т.в.о. декана факультету підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції Віталій Яцковина відвідав Вінницьке вище професійне училище Департаменту поліції охорони.

Училище здійснює підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації працівників підрозділів Департаменту поліції охорони, в тому числі кваліфікованих працівників правоохоронних органів зі складною організацією праці, а саме: охоронців та інкасаторів.

Представник вишу зустрівся з начальником училища полковником поліції Залізняком Олександром. Обговорили важливі питання співпраці Одеського державного університету внутрішніх справ та училища.  Керівництво училища із зацікавленістю поставилися до даної зустрічі та співпраці з нашим вишом.444bc500-10de-455c-acbc-41efb289b10c7c53916d-934c-4f5b-985d-398be879f161

Того ж дня Віталій Яцковина з робочим візитом завітав до Вінницької обласної державної адміністрації та зустрівся із заступником голови обласної державної адміністрації – директором Департаменту соціальної та молодіжної політики Наталією Заболотною.

У ході зустрічі було обговорено питання щодо популяризації Одеського державного університету внутрішніх справ серед молоді в м. Вінниця та Вінницькій області, особливості вступної компанії 2020 року та напрямки співпраці Департаменту соціальної та молодіжної політики Вінницької обласної державної адміністрації з нашим університетом.