Правоосвітня лекція серед студентів факультету № 4

28 вересня в Одеському державному університеті внутрішніх справ професором кафедри господарсько-правових дисциплін кандидатом юридичних наук, доцентом Володимиром Дрішлюком та доцентом кафедри господарсько-правових дисциплін кандидатом юридичних наук, доцентом Сергієм Продайком було проведено лекцію на тему «Євроатлантична інтеграція України як модель безпеки держави» зі студентами  4-го курсу факультету № 4.

????????????????????????????????????????????????????????????????????????У ході лекції викладачі розповіли студентам про історію та передумови створення Організації Північноатлантичного договору, сучасний стан НАТО, чисельність його членів та завдання, які вирішує Альянс.

НАТО дотримується таких цінностей як демократія, індивідуальна свобода, верховенство права, мирне вирішення спорів та ін. На сьогодні Україна є країною-партнером НАТО та бере участь у основних миротворчих операціях Альянсу. Україна працює над реформуванням власної системи оборони для досягнення відповідності стандартам НАТО та вирішує інші завдання, які є умовами вступу до Альянсу. Вступ України до НАТО – тривалий процес, складність і доцільність якого підлягає широкому висвітленню для інформування всіх громадян України.