Правильний вибір професії – важливий крок у майбутнє

09 жовтня представники Одеського державного університету внутрішніх справ взяли участь у профорієнтаційному заході «Місто майстрів», який проводився для учнів шкіл та студентів навчальних закладів м. Ананьєва Ананьївською районною філією Одеського обласного центру зайнятості з метою популяризації військової служби та професійної орієнтації молоді.

Захід, що проходив у рамках проведення декади профорієнтації «Живи та працюй в Україні», відвідали близько 300 школярів 8-11-х класів м. Ананьєва Одеської області, які мали нагоду ознайомитися з перспективними напрямками професійного навчання за професіями, які рятують життя та захищають громадян України.

Представники нашого вишу продемонстрували учням обладнання слідчої валізи та розповіли про умови вступу до закладу вищої освіти.

Родзинкою свята стали виступи вокального колективу університету «Крок до зірок» та майстрів рукопашного бою, які створили для присутніх незабутню атмосферу та подарували гарний настрій.