Правила безпечної поведінки в Інтернеті

thumb_9832_news_gallery_popupthumb_9835_news_gallery_popupМожливість отримати будь-яку інформацію, не виходячи з дому, – зараз це не фантастика, а реальність. І це стало можливим завдяки Інтернету. Крім того, що Інтернет дозволяє знайти потрібну інформацію, мережа значно розширює коло спілкування її користувачів.

Тож, аби уберегти дітей від небезпеки, 21 листопада завідувач кафедри кібербезпеки та інформаційного забезпечення Одеського державного університету внутрішніх справ майор поліції Карен Ісмайлов разом із курсантом 3-го курсу факультету № 2 Тетяною Бедрій  завітали до Одеської спеціалізованої приватної школи І-ІІІ ступенів «Гармонія», де провели профілактичну бесіду з учнями старших класів на тему «Правила безпечної поведінки в Інтернеті».

Правоохоронець звернув увагу дітей на заборону спілкування в мережі з невідомими особами та недопущення викладення в Інтернет особистої інформації, необхідність дотримання етичних норм під час спілкування, а також користування перевіреними інтернет-ресурсами.

thumb_9836_news_gallery_popupthumb_9837_news_gallery_popupПредставники вишу детально зупинилися на роз’ясненні того, як діють зловмисники та що потрібно робити, відчувши небезпеку. Карен Ісмайлов також довів до відома школярів, з якого віку та за які правопорушення настає адміністративна чи кримінальна відповідальність неповнолітніх.

Метою проведення зустрічі було зменшення негативного впливу небажаної інформаційної продукції шляхом покращення обізнаності учнівської молоді з питань безпечного Інтернету.

Але слід пам’ятати: найголовніше те, що спілкування через Інтернет ніколи не замінить живого спілкування з друзями!

thumb_9838_news_gallery_popup thumb_9839_news_gallery_popup thumb_9840_news_big