Правила безпечної поведінки в Інтернеті

Можливість отримати будь-яку інформацію, не виходячи з дому, – зараз це не фантастика, а реальність. І це стало можливим завдяки Інтернету. Крім того, що Інтернет дозволяє знайти потрібну інформацію, мережа значно розширює коло спілкування її користувачів.

img-b57a41006e5b12ae4a9a07d3fe90e960-vТож, аби уберегти дітей від небезпеки, 25 квітня професор кафедри цивільно-правових дисциплін Одеського державного університету внутрішніх справ Ірина Андрієнко завітала до Одеської загальноосвітньої школи № 44 І-ІІІ ступенів, де провела профілактичну бесіду з учнями 8-9 класів на тему «Правила безпечної поведінки дітей в Інтернеті». Разом з цим, школярам було доведено умови вступу та навчання в ОДУВС після закінчення ними 11 класів.

Метою проведення зустрічі було зменшення негативного впливу небажаної інформаційної продукції шляхом покращення обізнаності учнівської молоді з питань безпечного Інтернету.

Але слід пам’ятати: найголовніше те, що спілкування через Інтернет ніколи не замінить живого спілкування з друзями!