ПРАКТИЧНІ ВІДПОВІДІ НА ТЕОРЕТИЧНІ ПИТАННЯ: БІНАРНЕ ЗАНЯТТЯ З ОПЕРАТИВНО-РОЗШУКОВОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

Теорія, поєднана з досвідом практичної діяльності. Саме це є запорукою підготовки досвідчених фахівців. Проведення бінарних занять із залученням працівників практичних підрозділів кримінальної поліції стало доброю традицією на кафедрі оперативно-розшукової діяльності університету.

3Чергове бінарне семінарське заняття з навчальної дисципліни «Оперативно-розшукова діяльність» у курсантів факультету підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції проводили в.о. професора кафедри кандидат юридичних наук, доцент Сергій Албул та в.о. викладача кафедри Ігор Форнальчук.

4На заняття завітали представники практичних підрозділів – капітан поліції Богдан Крохмаль та лейтенант поліції Яна Бойкова, оперуповноважені сектору кримінальної поліції Ізмаїльського ВП ГУНП в Одеській області.

Практичні працівники у своїх виступах зосередили увагу на питаннях ролі працівників оперативних підрозділів у розслідуваннях кримінальних проваджень, а також організації взаємодії органів та підрозділів Національної поліції України в запобіганні кримінальним правопорушенням, їх виявленні та розслідуванні.

Під час жвавого спілкування практичні працівники відповіли на чисельні запитання курсантів.