Практичне заняття з англійської мови, присвячене Дню Європи та 70-річчю Ради Європи

img_9885img_9890Керівник наукового гуртка «Fascinating English» старший викладач кафедри іноземних мов Одеського державного університету внутрішніх справ Катерина Драпалюк та викладач кафедри Ольга Чичян провели практичне заняття з елементами тренінгу, присвячене Дню Європи та 70-річчю Ради Європи.

Студенти Факультету № 4 Нечепуренко С., Негруца Т., Пашковська К. та Намазов Р. підготували презентацію про Євросоюз та практичне завдання для курсантів затримати небезпечного іноземця в Україні, якого розшукує Європол.

img_9896img_9889«Затримання» успішно провели учасники наукового гуртка «Fascinating English» курсанти 302 взводу факультету №1 С. Пугач, О. Новосьолов та Р. Пономорьов.

Присутні також дізналися про особливості роботи Європолу із презентації курсанта 308 взводу факультету № 3 В. Тернової.