Практична складова освітнього процесу в ОДУВС

27 березня 2017 року професором кафедри адміністративного права та адміністративного процесу Одеського державного університету внутрішніх справ к.ю.н., доцентом підполковником поліції Катериною Рудой разом із заступником начальника відділу дільничних офіцерів поліції Управління превентивної діяльності ГУНП в Одеській області старшим лейтенантом поліції Ігорем Волокітенком проведено лекцію для слухачів первинної професійної підготовки поліцейських відділу післядипломної освіти з навчальної дисципліни «Адміністративна відповідальність та адміністративний процес» на тему «Адміністративна відповідальність за адміністративні правопорушення, які посягають на громадський порядок та громадську безпеку».

dsc_0405Під час інтерактивної лекції Ігор Олександрович роз’яснив слухачам загальні положення провадження у справах про адміністративні правопорушення, а також особливості адміністративного законодавства України, що регламентує порядок, строки, права та обов’язки учасників провадження за окремими категоріями справ, навів приклади з практичної діяльності попередження та виявлення окремих правопорушень, а також особливості проведення профілактичної та роз’яснювально-превентивної діяльності дільничними офіцерами поліції.

dsc_0404Науково-педагогічний склад кафедри адміністративного права та адміністративного процесу ОДУВС продовжує приділяти значну увагу залученню практичних працівників до проведення занять зі слухачами відділу післядипломної освіти університету. Саме поєднання теоретичної та практичної складової освітнього процесу є запорукою якісної підготовки правоохоронців.