Практична складова освітнього процесу

1228 вересня доцент кафедри професійних та спеціальних дисциплін Херсонського факультету ОДУВС кандидат юридичних наук Сергій Бухонський разом із заступником начальника відділу дільничних офіцерів поліції Управління превентивної діяльності ГУНП в Херсонській області підполковником поліції Андрієм Хурсою провели бінарну лекцію для курсантів 4-го курсу на тему: «Нагляд за здійсненням контролю за особами, звільненими від відбування покарання».

Під час лекції розглядалися загальні положення, правові підстави й порядок нагляду та здійснення контролю за особами, звільненими від відбування покарання. Було наведено численні практичні приклади про найбільш типові порушення, пов’язані з адміннаглядними.

35Жваву дискусію викликало обговорення важливості здійснення такої діяльності та професійне ставлення до кримінально-виконавчого закону як складової частини нормативного забезпечення боротьби зі злочинністю під час майбутньої службової діяльності на посадах поліцейських.

Курсанти мали можливість безпосередньо поцікавитися особливостями взаємодії органів Національної поліції України з Державною пенітенціарною службою та судами. На всі питання учасники бесіди отримали повні та ґрунтовні відповіді.