Вивчення адміністративно-юрисдикційної діяльності поліції за участю практичного працівника

r04 жовтня серед курсантів 304 взводу факультету підготовки фахівців для підрозділів превентивної діяльності Одеського державного університету внутрішніх справ з навчальної дисципліни “Адміністративна діяльність Національної поліції України” за темою: «Адміністративно-юрисдикційна діяльність поліції. Провадження із зверненням громадян в органах Національної поліції» проведено бінарне заняття з практичним фахівцем.

Заняття провели завідувач кафедри адміністративної діяльності поліції кандидат юридичних наук, доцент підполковник поліції Максим Корнієнко спільно зі старшим інспектором з особливих доручень УОАЗОР капітаном поліції Вікторією Васюріною.

У ході зустрічі курсантів з практичним працівником розглянуто низку питань:

– Поняття адміністративно-юрисдикційної діяльності та її особливості;

– Суб’єкти адміністративно-юрисдикційної діяльності та адміністративна підвідомчість;

– Поняття і особливості провадження у справах про адміністративні правопорушення, які підвідомчі поліції та його стадії;

– Правове регулювання провадження із звернень громадян. Види звернень та вимоги щодо звернень;

– Реєстрація звернень громадян в поліції. Порядок та строки розгляду звернень.