«Поєднання теоретичного матеріалу та практичного досвіду – запорука майбутнього професійного успіху!»

Саме під таким гаслом і пройшло бінарне заняття з дисципліни “Цивільний процес”.

29 березня 2019 року у Херсонському факультеті Одеського державного університету внутрішніх справ на виконання вимог наказу МВС України від 06.06.2018 року № 479 «Про вдосконалення підготовки поліцейських у ЗВО МВС» та вимог доручення Одеського державного університету внутрішніх справ від 26.09.2017 № 75 «Про удосконалення практичної підготовки курсантів Херсонського факультету» старшим викладачем кафедри професійних та спеціальних дисциплін доктором юридичних наук, доцентом Ольгою Єщук було проведено бінарне лекційне заняття для студентів групи 16-ПЗДС-1 з навчальної дисципліни «Цивільний процес» за участі практикуючого адвоката, медіатора кандидата юридичних наук Наталії Петренко за темою: «Суд як обов’язковий суб’єкт цивільних процесуальних правовідносин».

Під час лекції були розглянуті ситуації цікавих прикладів з практики, питання реформування сучасної судової системи в Україні, особливості виконання судових рішень тощо. Окрему увагу приділено особливостям складання позовних заяв різної складності, питанням практичного розгляду різних категорій справ, медіації тощо.

На лекції звучали такі елементи практичного досвіду адвоката Петренко Н.О., які обов’язково знадобляться студентам у майбутній професійній діяльності.

Кожен з присутніх мав можливість поцікавитися та отримати вичерпну відповідь про тонкощі розгляду цивільних справ та інших питань. В цілому бінарна лекція пройшла в приязній обстановці, студенти були активними та задавали питання, що стосувалися теми зустрічі.

Петренко Н.О. розповіла про тонкощі в роботі адвоката, які досить важко отримати в повсякденному житті, не маючи досвіду роботи в цій сфері.