Популяризація професії поліцейського серед молоді

05 березня провідний фахівець факультету № 3 Одеського державного університету внутрішніх справ лейтенант поліції Олексій Стецюк провів захід з популяризації професії поліцейського та патріотично-правового виховання молоді в м. Чорноморську з учнями випускних класів загальноосвітніх шкіл № 4, № 6 та №7.

Серед молоді вже багато хто визначився з майбутньою професією. Учні із зацікавленістю слухали виступаючого та ставили питання. Деякі висловлювали бажання в майбутньому поповнити ряди працівників поліції, а тому цікавились умовами праці. Їх цікавило не лише навчання та курсантське життя, а й з чим доводиться найчастіше стикатись правоохоронцям у своїй роботі. Розпитували і про найпоширеніші види злочинів, які скоються, за що найчастіше притягують до відповідальності підлітків та які злочини найпоширеніші серед молоді.

Тож, по закінченню заходу учні та вчителі висловили вдячність за отримані нові знання та цікаве і всебічне ознайомлення з провідним закладом вищої освіти.