Поповнення лав патрульної поліції Одещини

Курсанти Одеського державного університету внутрішніх справ поповнили ряди патрульної поліції Одеської області.

img_2055Дев’ять хлопців та дівчат після закінчення 2-го курсу за спеціальністю «Правоохоронна діяльність»  виявили бажання перейти на заочну форму навчання та поєднувати його з практичною діяльністю, отримуючи безцінний практичний досвід служби в патрульній поліції, який буде міцним фундаментом для подальшої кар’єри в системі Національної поліції України.

img_2005Діючі патрульні передали свій досвід колишнім курсантам вишу, перетворили здобуті теоретичні знання у реальні вміння й навички та підготували їх до несення служби на території області.

Це один з кроків покращення підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції України, а саме надання курсантам закладів вищої освіти МВС можливості набуття досвіду на посадах у практичних підрозділах поліції.

Всього тридцять вісім вихованців нашого університету, з них п’ятнадцять курсантів Херсонського факультету, поповнили лави патрульної поліції в областях, а саме: Вінницькій, Кіровоградській, Херсонській, Миколаївській та Одеській.

Вітаємо наших вихованців, бажаємо високих досягнень у професійній діяльності та успіхів у всіх життєвих починаннях!

img_2034 img_2017 img_1994