ПОПОВНЕННЯ ЕКСПОНАТІВ ОНОВЛЕНОГО МУЗЕЮ УНІВЕРСИТЕТУ

2Оновлений музей Одеського державного університету внутрішніх справ, який відтепер буде розміщено в головному корпусі вишу, відображатиме історію розвитку нашого навчального закладу.

Свій внесок до формування експозиції зробили працівники кафедри оперативно-розшукової діяльності факультету підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції ОДУВС.

3Зберігаючи в собі пам’ять про становлення та розвиток вишу, завданням музею є патріотичне виховання майбутніх правоохоронців, формування у молоді почуття гордості за свій університет та пошани до славних традицій Одеського державного університету внутрішніх справ.

Експозиція, яка формується, сьогодні поповнилася низкою цікавих експонатів, переданих професором кафедри оперативно-розшукової діяльності нашого вишу Сергієм Албулом.

4Серед таких дарунків – фотоматеріали з історії правоохоронних органів Одещини, а саме: портрет колишнього заступника начальника сискного відділення Одеси Віталія Фон-Ланге та макет його книги «Злочинний світ»; груповий портрет працівників поліції Одеси 1910 року; портрети сумнозвісних представників злочинного світу Одеси – Михайла Вінницького (Мишки Япончика) та Софії Блювштейн (Соньки Золотої Ручки); фотокартки працівників сискного відділення Одеси тощо.

Впевнені, що ці експонати займуть належне місце в оновленому музеї.

Взяти участь у поповненні експонатів музею може кожен з працівників та ветеранів нашого вишу.