ПОПОВНЕННЯ БІБЛІОТЕЧНОГО ФОНДУ УНІВЕРСИТЕТУ

В рамках постійно діючої доброчинної акції «Подаруй бібліотеці книгу», фонди загальної бібліотеки ОДУВС поповнилися цікавими новинками літератури.

2Постійно діюча доброчинна акція «Подаруй бібліотеці книгу» була розпочата в Одеському державному університеті внутрішніх справ декілька років тому. Протягом цього часу фонди загальної бібліотеки поповнилися значною кількістю цікавих та корисних літературних джерел, які були надані працівниками, курсантами та студентами університету.

Цього разу професор кафедри оперативно-розшукової діяльності факультету підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції кандидат юридичних наук, доцент Сергій АЛБУЛ передав до загальної бібліотеки низку друкованих видань, серед яких є і його власні здобутки.

Нагадаємо, що під час постійно діючої акції кожен бажаючий може зробити доброчинний внесок у формування бібліотечного фонду університету, що сприятиме підвищенню якості підготовки майбутніх правоохоронців.