• Українська
  • English
×

Дарунок від Національного музею Революції Гідності

Бібліотека університету поповнилась двома виданнями, отриманими в дар від Національного музею Революції Гідності. Це книги “Небесна Сотня. Життєписи” та “Майдан. Пряма мова”.

img_20191227_114735img_20191227_114812Перший том «Небесна Сотня. Життєписи» створила Світлана Терейковська, педагог, волонтерка, активна учасниця Революції Гідності. У нарисах-життєписах – долі 35 активістів Євромайдану, які віддали життя заради перемоги демократії та процвітання соборної європейської України.

Книга «Майдан. Пряма мова» складається з 35 інтерв’ю, записаних з учасниками та свідками подій Революції Гідності в Україні. Згідно із засадами усної історії як наукового методу інтерв’ю наведено зі збереженням мовних і стилістичних особливостей оповідей та з мінімальними правками, потрібними для полегшення прочитання. Назва книжки відображає намір видавців та упорядників максимально зберегти відчуття живого спілкування з очевидцями подій. На початку майже всіх інтерв’ю наведено QR-код, за допомогою якого ви зможете прослухати оригінальні записи.