Помічниця ректора з гендерних питань поспілкувалась зі студентами вишу

10 лютого відбулась зустріч студентів 1-го курсу факультету № 1 Навчально-наукового інституту права та кібербезпеки з помічницею ректора університету з гендерних питань Вікторією Томіною.

????????????????????????????????????????????????????????????????????????Під час знайомства студенти та студентки дізнались про Центр ґендерної освіти Одеського державного університету внутрішніх справ,  який створено для надання науково-практичної допомоги науково-педагогічним працівникам та здобувачам вищої освіти щодо впровадження ідей ґендерної рівності, забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків, ліквідації всіх форм дискримінації, запобігання та протидії домашньому насильству, протидії торгівлі людьми у навчально-виховному процесі та організації науково-дослідної роботи.

Також в ході зустрічі обговорені тематики та направлення заходів, які були цікаві для студентів та студенток. Проведена зустріч започаткувала плідну та активну співпрацю.

????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????