ПОЛІЦЕЙСЬКИЙ КВЕСТ З ОПЕРАТИВНО-РОЗШУКОВОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

Набуття курсантами практичних навичок оперативно-розшукової діяльності є запорукою фахової підготовки майбутніх поліцейських.

3Саме з цією метою науково-педагогічним складом кафедри оперативно-розшукової діяльності факультету підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції було організовано та проведено поліцейський квест для курсантів 401 взводу з навчальної дисципліни «Оперативно-розшукова діяльність».

4Заняття проводили завідувач кафедри Сергій Єгоров, професор кафедри кандидат юридичних наук, доцент Сергій Албул та викладач кафедри Ігор Форнальчук.

Під час заняття курсанти у складі малокомплектних груп на умовній території вирішували конкретні практичні завдання, пов’язані з отриманням інформації, встановленням місцезнаходження умовно викрадених речей, встановленням контакту з різними особами, впізнанням осіб за прикметами, застосуванням технічних засобів тощо.

Після завершення першого етапу квесту, курсанти мали здійснити оформлення отриманих результатів у вигляді службових документів.

Наприкінці заняття було здійснено спільне обговорення процесу виконання  та результатів квесту.