Похід курсантів ОДУВС до Одеської обласної філармонії

Днями курсанти першого курсу факультету № 3 Одеського державного університету внутрішніх справ відвідали концерт філармонічного оркестру, художнім керівником якого є народний артист України Хобарт Ерл.

Культурний захід разом з майбутніми правоохоронцями відвідав провідний фахівець факультету №3 ОДУВС підполковник поліції Віталій Яцковина. Слухачам були представлені музичні композиції у виконанні Національного одеського філармонічного оркестру.

Для глядачів зі сцени прозвучали: симфонічна поема «Відтінки» Ертуга Коркмаза, концерт №3 для скрипки з оркестром Сен-Санса і симфонія №1 Еркіна. Соло виконав лауреат міжнародних конкурсів Дога Алтинок.

Отже, отримавши низку позитивних емоцій, духовного та морального заряду, курсанти були задоволені переглядом концерту.

Нагадаємо, що подібні заходи сприяють підвищенню культурного та загальноосвітнього рівня майбутніх працівників Національної поліції, естетичного виховання курсантів, створенню умов для їх духовного збагачення.