Похід курсантів ОДУВС до кінотеатру

06 жовтня курсанти 1-го курсу факультету № 2 Одеського державного університету внутрішніх справ відвідали кінотеатр, де продивилися цікаву сучасну картину.

img-99-1Курсантське життя наших вихованців насичене та цікаве, вони не тільки наполегливо та старанно навчаються, здобуваючи необхідні знання, але й вміють цікаво та корисно організовувати своє дозвілля.

Так, у супроводі фахівця факультету лейтенанта поліції Руслана Щітинського вихованці ОДУВС переглянули фільм «Скажене весілля».

«Скажене весілля» — український комедійний фільм, режисера Влада Дикого. Директор районного краєзнавчого музею Василь Середюк, відправляючи доньку Катю до Франції на навчання, і не очікував такого повороту — місяць назад вона повідомила, що виходить заміж за французького лікаря — кардіохірурга Франсуа.

Після вдалого відпочинку курсанти обмінялись думками та враженнями  й готові до засвоєння нового навчального матеріалу.