Початок захисту навчальної практики у курсантів ОДУВС

photo_2020-02-14_17-31-5513 лютого розпочала роботу приймальна комісія із захисту навчальної практики у курсантів 2-го курсу факультетів підготовки фахівців для підрозділів превентивної діяльності, кримінальної поліції та органів досудового розслідування у складі: голови комісії – підполковника поліції Максима Корнієнка, завідувача кафедри адміністративної діяльності поліції; заступника голови комісії – полковника поліції Дмитра Оверченка, заступника начальника управління – начальника відділу ДОП УПД ГУНП в Одеській області, та членів комісії: майора поліції Олени Ковальової, професора кафедри адміністративної діяльності поліції; майора поліції Алли Пишної, доцента кафедри адміністративної діяльності поліції; майора поліції Олени Крижановської, викладача кафедри адміністративної діяльності поліції; Руслана Мукоіди, професора кафедри адміністративної діяльності поліції та майора поліції Руслана Карагіоза, старшого дільничного офіцера поліції Приморського ВП у м. Одесі ГУНП в Одеській області.

photo_2020-02-14_17-31-59Захист навчальної практики проходить на навчальному полігоні в інтерактивній кімнаті на території навчального корпусу за адресою: вул. Успенська, 1. Курсанти проходили практику в практичних підрозділах превентивної діяльності Національної поліції України, практика тривала чотири тижні.

photo_2020-02-14_17-31-57Навчальна практика організовується та проводиться відповідно до навчальних планів і програм університету та згідно наказу МВС України від 27.06.2013 № 621 «Про затвердження Положення про практичну підготовку слухачів та курсантів вищих навчальних закладів МВС України», та відповідно до положень Законів України «Про освіту», «Про вищу освіту», «Про Національну поліцію» та постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Положення про Національну поліцію».

photo_2020-02-14_17-31-58Навчальна практика є однією із основних форм засвоєння професійно важливих знань, умінь та навиків. Під час проходження навчальної практики у підрозділах превентивної діяльності курсанти 2 курсу безпосередньо у територіальних органах поліції поглиблюють свої знання з навчальних дисциплін «Адміністративна діяльність Національної поліції України», «Адміністративно-юрисдикційна діяльність Національної поліції України», «Адміністративна відповідальність» та вдосконалюють вміння та навики превентивної діяльності.

З метою перевірки поглиблених курсантами знань та здобутих вмінь превентивної діяльності, виконання службових завдань щодо розгляду звернень громадян та реагування на факти адміністративних правопорушень захист результатів навчальної практики відбувається у 2 етапи: вирішення тестових завдань та проходження поліцейського квесту. Загальною метою навчальної практики є набуття курсантами навичок роботи в практичних підрозділах превентивної діяльності Національної поліції України, а також формування професійних вмінь, навичок для успішного виконання майбутніх функціональних обов’язків.