ПОЧАТОК ТАБІРНОГО ЗБОРУ В ХЕРСОНСЬКОМУ ФАКУЛЬТЕТІ

img_20180815_08094815 серпня 2018 року розпочався табірний збір з вчорашніми кандидатами на навчання до Херсонського факультету ОДУВС, які успішно склали цьогорічні вступні випробування та яких наказом ректора університету по особовому складу зараховано курсантами 1-го курсу.

Вчора після прибуття та розміщення в гуртожитку підрозділу курсанти пройшли медичний огляд, прослухали вступний інструктаж з питань охорони праці.

img_20180815_081502Перший день ще вчорашніх випускників школи розпочався з проведення ранкової зарядки: за дзвінкою командою чергового по курсу «Курс, підйом!» курсанти організовано вперше прокинулися від сну в нових для них стінах спального приміщення навчального закладу, оперативно одяглися в однострій та вишикувалися на стройовому плацу.

Загальнофізичні вправи, які старанно виконувались всіма без винятку, а також крос у складі взводу забезпечили заряд бадьорості п’ятдесяти юнакам та дівчатам на весь день. Навчальне заняття з особовим складом курсу на тему «Порядок проведення ранкової фізичної зарядки» проведено завідувачем кафедри спеціальної фізичної та вогневої підготовки Тарасом Вайдою та безпосередньо помічниками керівника курсу.

img_20180815_080935Під час відкриття табірного збору першокурсники ознайомилися з керівництвом факультету та навчального курсу, а також з науково-педагогічним складом, який з перших днів допомагатиме їм успішно адаптуватися до специфічних умов навчання у відомчому ЗВО МВС України.

Т.в.о. декана Херсонського факультету Тарас Вайда зазначив, що на практичних заняттях курсанти 1 курсу нового набору вивчатимуть основи фахової поліцейської підготовки, що стануть першою цеглиною у фундаменті їх подальшої загальноправової, вогневої, тактичної, психологічної, загальної та спеціальної фізичної підготовки. Ознайомлення з нормативними вимогами відомчих статутів сприятимуть набуттю вмінь та навичок з дотримання вимог безпеки праці та надання долікарської допомоги під час несення служби.

img_20180815_081633Також курсанти отримають поради й рекомендації досвідчених науково-педагогічних працівників щодо використання набутих знань під час подальшого навчання та проходження служби в підрозділах Національної поліції України. Ці знання та вміння сприятимуть формуванню в молодих поліцейських особистих якостей щодо впевнених дій в екстремальних ситуаціях в умовах підвищених фізичних і психологічних навантажень, вихованню психологічної стійкості та згуртованості, фізичному загартуванню та удосконаленню їхніх особистісних професійних якостей.

img_20180815_081606У другій половині дня з особовим складом 1-го курсу традиційно буде проведено первинний інструктаж із заходів безпеки при поводженні з вогнепальною зброєю. Також керівництвом курсу розпочата робота щодо виявлення серед перемінного особового складу здібностей до художньої самодіяльності, образотворчого мистецтва, спорту тощо, які курсанти вже в найближчому майбутньому зможуть продемонструвати під  час проведення огляду-конкурсу художньої самодіяльності.

Невід’ємною частиною табірного збору є проведення з особовим складом занять зі стройової підготовки, завдяки чому формується злагодженість курсантського підрозділу, почуття колективізму, стройова виправка правоохоронця, що завжди відрізняє в кращу сторону першокурсників нашого навчального закладу від їх шкільних товаришів, які вступили та навчаються у цивільних вишах. Результати цих тренувань незабаром зможуть побачити й батьки юнаків та дівчат під час святкування Дня знань та складання новобранцями Присяги працівника поліції на вірність Українському народові.

Тож побажаємо першокурсникам успіхів у навчанні, достойно нести високе й почесне звання курсанта Херсонського факультету Одеського державного університету внутрішніх справ впродовж всього життя.

Хай їм щастить на ниві правоохоронної діяльності!

Тарас Вайда, Херсонський факультет