Початок навчальної практики курсантів ОДУВС

14 січня в Головному управлінні Національної поліції в Одеській області проведено інструктаж з курсантами 3-х курсів факультетів № 1, № 2 та № 3 Одеського державного університету внутрішніх справ, які направлені для проходження практики у відповідні підрозділи ГУНП.

img_20190114_112255Впродовж навчальної практики юні правоохоронці будуть застосовувати здобуті теоретичні знання у підрозділах кримінальної поліції, превентивної діяльності та досудового розслідування.

Спільно з деканом факультету № 3 полковником поліції Яшаром Курбановим, заступником декана факультету № 2 Віталієм Яцковиною та керівниками 3-х курсів нараду провів начальник відділу професійного навчання УКЗ ГУНП в Одеській області підполковник поліції Максим Лимар.

img_20190114_113021Під час зустрічі курсантам розповіли про основні завдання, які будуть перед ними поставлені, провели інструктаж щодо неухильного дотримання дисципліни та законності, правил професійної етики та особливу увагу звернули на заходи особистої безпеки.

Практика є доброю нагодою до самовдосконалення. Тому час, який курсанти будуть проводити у практичних підрозділах, максимально буде використано для підвищення свого рівня у майбутній професії.

За час навчальної практики, яка триватиме до 9 лютого, у підрозділах поліції майбутні правоохоронці матимуть нагоду продемонструвати набуті за час навчання у закладі вищої освіти теоретичні знання і навички, а також здобути практичний досвід у супроводі старших колег-наставників.