Початок навчального року в ОДУВС

????????????????????????????????????2 вересня в Одеському державному університеті внутрішніх справ відбулись урочисті заходи з нагоди проведення Дня знань серед курсантів 3-го та 4-го курсів факультетів підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції, превентивної діяльності та органів досудового розслідування.

????????????????????????????????????Урочистості супроводжувались виконанням Державного Гімну України. Після цього присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять про тих, хто віддав життя в боротьбі за суверенітет країни.

З привітальним словом до курсантів звернувся ректор університету доктор юридичних наук генерал поліції третього рангу Іван Катеринчук, який привітав усіх присутніх з початком нового навчального року, відмітивши, що саме освіта та знання є справжнім безцінним надбанням народу, який визначає його потенціал та розвиток на багато десятиліть вперед.

Після закінчення свята вихованці вишу зробили пам’ятні фото та попрямували на свої перші пари у цьому навчальному році.

????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????