Пізнавальні заняття в рамках Всесвітнього дня європейських мов

3img_856126 вересня в рамках Всесвітнього дня європейських мов у Херсонському факультеті ОДУВС відбулися заходи, присвячені євроатлантичній  інтеграції та країнам Європейського Союзу.

Організаторами стали викладачі іноземної (англійської) мови за професійним спрямуванням кафедри загальноправових та соціально-гуманітарних дисциплін Олена Орищенко, Яна Пренько, Ніна Качмар та Ілона Задерій.

5Для реалізації відкритого заняття були залучені студенти 2-го курсу групи 17 ПДдс та курсанти 201-го навчального взводу.6 Глядачами та безпосередніми учасниками обговорення проекту стали курсанти 406-го та 405-го навчальних взводів. Під час проведення занять тьютори (викладачі) використали методи круглого столу, дискусії, квізу (вікторини), а також можливості мультимедійних засобів та різноманітних інтерактивних вправ.