Пізнавальна лекція “Зустріч у темряві”

img-20190302-wa0047img-20190302-wa00492 березня в Одеській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. М. С. Грушевського, в рамках публічного освітнього проекту “Intellectuarium”, т.в.о. доцента кафедри філософії та соціально-гуманітарних дисциплін ОДУВС, автор та ведуча телепрограми “Океан кіно і літератури” кандидат філософських наук Ганна Нівня зібрала коло зацікавлених, прочитавши лекцію на тему “Зустріч у темряві”.

Зустріч було присвячено проблемам пізнання світу та сприйняття мистецтва незрячими людьми, питанням адаптації та соціалізації незрячих.

На заході були присутні співробітники кафедри філософії та соціально-гуманітарних дисциплін, а також студенти Одеського державного університету внутрішніх справ.