Пізнавальна лекція з охорони здоров’я серед курсантів Херсонського факультету

img_920625 липня в якості гостей до Херсонського факультету завітали представники Херсонської міської громадської організації  «Асоціація 21 століття», які представили проект «Підвищення рівня інформованості працівників поліції м. Херсон щодо діючої системи послуг з профілактики та лікування таких соціальнонебезпечних хвороб як ВІЛ/СНІД, туберкульоз та вірусний гепатит С (ВГС)».

img_9170Голова адміністративної ради організації Ярослав Зятюк, керівник проекту Валентина Шаповалова та тренер проекту – завідувач диспансерним відділенням Херсонського обласного наркодиспансера Ірина Бліжевська наголосили на актуальності проблеми розповсюдження тяжких вірусних захворювань та необхідності злагодженого протистояння ним у тісній співпраці працівникам поліції, медикам та представникам громадських об’єднань. img_9204Курсантам 4-го курсу та слухачам курсів підвищення кваліфікації представили три навчальних фільми. Вони висвітлювали основні напрямки роботи з профілактики та боротьби з наркоманією як основним джерелом розповсюдження смертельних хвороб і з особистої безпеки працівників поліції при виконанні професійних обов’язків.

img_9193Ірина Бліжевська зосередила увагу присутніх на основних законодавчих аспектах застосування замісної терапії в наркозалежних та загальній статистиці з цього питання по Херсонській області.

img_9210Зважаючи на той факт, що загалом Одеський державний університет внутрішніх справ, у тому числі й Херсонський факультет як відокремлений структурний підрозділ ОДУВС, визнано базовим для навчання, підготовки та підвищення кваліфікації поліцейських, які спеціалізуються на боротьбі з наркозлочинністю, зустріч з громадськими діячами та обговорення існуючих проблем протидії наркотизації суспільства є дуже актуальними.

На завершення лекції представники громадської організації поділилися інформаційними пам’ятками для працівників поліції «Інфекційна безпека» та засобами особистої безпеки.