Пізнавальна екскурсія курсантів ОДУВС до Військової академії (м. Одеса)

12 червня з метою кращого засвоєння навчального матеріалу зі спеціальних дисциплін курсанти факультету № 3 Одеського державного університету внутрішніх справ під керівництвом професора кафедри криміналістики, судової медицини та психіатрії кандидата юридичних наук, старшого наукового співробітника, доцента підполковника поліції Ігоря Горбаньова відвідали Військову академію (м. Одеса).

dsc_1090dsc_1093У ході оглядової екскурсії курсанти відвідали кафедру бронетанкової техніки, де ознайомилися з питаннями експлуатації бронетанкового озброєння та техніки, організації технічного обслуговування, поточного ремонту, евакуації і підтримання техніки підрозділу в бойовій готовності, проведення занять з технічної підготовки та водіння бойових машин.

Також курсанти ознайомилися з діяльністю кафедри ракетно-артилерійського озброєння. Було оглянуто класи боєприпасів і ракет, боєприпасів (авіаційних та морських), реактивної артилерії, самохідної артилерії, причіпної артилерії та мінометів.

dsc_1086 dsc_1087  dsc_1091 dsc_1092 dsc_1096 dsc_1104