[gtranslate]

Підвищення власного професійного рівня викладачами Херсонського факультету ОДУВС

21 травня 2018 року професор кафедри професійних та спеціальних дисциплін кандидат технічних наук, доцент Роман Бараненко взяв участь у семінарі для інструкторів Cisco Networking Academy Ukraine в рамках участі в грантовому проекті #SVCF та отримав сертифікат, що підтверджує право бути інструктором академії Cisco з курсу IT Essentials. Роман Бараненко є також керівником підрозділу академії Cisco в ОДУВС.

Мережна академія Cisco – це програма професійного та кар’єрного розвитку в сфері ІТ, доступна для навчальних закладів і студентів у всьому світі. З 1997 року до мережної академії Cisco приєдналося понад 6 млн осіб. Академія Cisco пропонує все, що потрібно для розвитку професійних навичок в сфері ІТ і побудови кар’єри в рамках єдиної платформи навчання. Щомісяця дану платформу використовують понад 1 млн студентів та інструкторів.

Під час семінару учасники ознайомилися з портфоліо курсів Cisco Academy, отримали навички роботи з симуляторами Virtual Desktop та Packet Tracer, відвідали майстер-клас з прототипування для Інтернету речей на мікроконтролері Arduino. Семінар проведено Центром підтримки Академій Cisco Запорізької державної інженерної академії як заключний етап навчання інструкторів. Знання, навички та отримане в рамках участі у грантовому проекті безкоштовне програмне забезпечення застосовуються при викладанні основних тем з навчальної дисципліни «Інформаційно-телекомунікаційні системи», що сприяло актуалізації IT-напрямку та підвищенню інтересу до нього серед курсантів та студентів Херсонського факультету.