Підвищення кваліфікації представників науково-педагогічного складу ОДУВС

З 16 до 24 травня на базі Державного навчального закладу післядипломної освіти «Академія фінансового моніторингу» Державної служби фінансового моніторингу України (м. Київ) проходили курси підвищення кваліфікації, у яких взяли участь представники ОДУВС.

img_4454Так, освітня програма підвищення кваліфікації спеціалістів правоохоронних, розвідувальних органів та судової системи України передбачала опрацювання курсу «Боротьба з легалізацією (відмиванням) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансування розповсюдження зброї масового знищення».

Одеський державний університет внутрішніх справ представляли завідувач кафедри кібербезпеки та інформаційного забезпечення кандидат юридичних наук майор поліції Карен Ісмайлов та т.в.о. завідувача кафедри адміністративного права та адміністративного процесу кандидат юридичних наук, доцент підполковник поліції Максим Корнієнко.

Навчання передбачало підвищення рівня обізнаності з питань міжнародного співробітництва у сфері запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення, а також нормативно-правового регулювання у зазначеній сфері, організації здійснення фінансового моніторингу тощо.

По завершенню вивчення курсу представники вишу, склавши підсумковий іспит на «відмінно», отримали свідоцтво про підвищення кваліфікації відповідного зразка.

img_4412 img_4413-2   img_4463