ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ПРАЦІВНИКІВ КАФЕДРИ ОПЕРАТИВНО-РОЗШУКОВОЇ ДІЯЛЬНОСТІ В РЕЖИМІ ОНЛАЙН

23З метою підвищення кваліфікації правників, які працюють у сфері кримінального процесу, Вищою школою адвокатури Національної Асоціації адвокатів України було організовано проведення вебінару за темою «Підстави проведення негласних слідчих (розшукових) дій та визнання недопустимими їх результатів».

Тематикою вебінару передбачалося розгляд питань щодо підстав проведення негласних слідчих (розшукових) дій, розгляду клопотань про дозвіл на проведення негласних слідчих (розшукових) дій, фіксації ходу і результатів негласних слідчих (розшукових) дій, використання результатів негласних слідчих (розшукових) дій у доказуванні.

8Детально аналізувалися питання щодо втручання у приватне спілкування, зокрема під час здійснення аудіо-, відеоконтролю особи; арешту, огляду і виїмки кореспонденції; зняття інформації з транспортних телекомунікаційних мереж; зняття інформації з електронних інформаційних систем.

4Також було розкрито проблемні аспекти проведення обстеження публічно недоступних місць, житла чи іншого володіння особи, установлення місцезнаходження радіоелектронного засобу, спостереження за особою, річчю або місцем, контролю за вчиненням злочину тощо.

Активну участь у вебінарі взяв професор кафедри оперативно-розшукової діяльності факультету підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції кандидат юридичних наук, доцент Сергій Албул.